Author: shendeti

0

4 Dobite shendetesore e limonave te ngrire

Limoni është një fryt i fuqishëm. Përbërësit e tij natyralë ju mbrojnë nga rritja e qelizave të kancerit të gjirit. Merrni një limon natyror, pastrojeni mirë dhe vendoseni në frigorifer. Kur limoni të jetë...

0

Kush eshte vogelushja e serialit Nene qe perlot shikuesit

Është shoqëruesja e dashur e pasditeve për të gjithë ndjekësit e serialit “Nënë” në Televizionin Klan. Po kush është aktorja e talentuar që luan rolin e Melek Akçay, apo Turnës? Sipas të përditshmes turke...

0

Ilaci natyral qe na ben te pathyeshem perballe gripit

Në vende te ftohta, situatat më të njohura janë ato me acarime dhe sëmundje të shpeshta, veçanërisht të shoqëruara edhe me kollë të thatë. Zakonisht pilulat që rekomandojnë mjekët dëmtojnë jo pak mëlçinë. Por...

0

Arsyeja pse duhet te hame patjeter mengjes

Hani një mëngjes të shëndetshëm çdo ditë, dhe zemra juaj do të jetë falënderuese. Hulumtimet e publikuara në ‘Journal of the American College of Cardiology’ e kanë ndërlidhur shmangien e mëngjesit me një rrezik...

error: DMCA Copyright Protection